Roczne zabranie sprawozdawcze za 2019 rok

W niedzielę tj. 02-02- 2020 o godz. 15:00, w siedzibie koła odbyło się roczne zebranie sprzwozdawcze z działalności członków i zarzadu koła "OKOŃ"

Ze względu na brak kforum potrzebnego do rozpoczecia zebrania w wyznaczonym czasie tj, 237 członków, regulaminowo zebranie rozpoczęło się o godz. 15:15.

Zebranie otworzył Prezes koła kol. Jarosław MIGACZ a całość poprowadził sekretarz koła kol. Zbigniew TOKARCZUK. Zebranie poprowadzone zostało zgodnie z regulaminem. W zebraniu udział wzięło 34 członków naszego koła.

Odczytany został protokół z zebrania rocznego za rok 2018, nastepnie odczytano sprawozdanie z działalnośći koła za rok 2019. Obecnym na zebraniu przedstawiono sprawozdanie finansowe koła za 2019 rok.

Omówiony zotał plan realizacji uchwał i wniosków za rok 2019 i przedstawiono plan działalności kołana rok bieżący. Po głosowaniu nad przyjęciem planu działalności Zarządu Koła na rb, odbyła sie ceremonia wręczenia pucharów za ogólną klasyfikację punktową zawodników biorących udział w zawodach wędkarskich w roku ubiegłym. Po ceremonji nastąpiła wolna dyskusja uczestników zebrania. Pod głosowanie został poddany wniosek "o nie realizację w rb wycieczki na łowisko komercyjne" Wniosek został przyjęty do realizacji.

Omówiony został terminarz zawodów wędkarskich na rok 2020 a w szczególności organizację obchodów Dnia Dziecka.

Z każdym rokiem rośnie liczba dzieci biorących udział w obchodach Dnia Dziecka, co cieszy zarząd koła a jednocześnie stwarza problemy natury logistycznej w postaci, lokalizacji organizowania imprezy. Dotyczczasowe miejsca organizacji okazały sie być zbyt małe pod względem terytorialnym, by można było w sposób bezpieczny i zorganizowany przeprowadzić zabawę.

Po dyskusji, Preaes Koła zamknął zebranie i pożegnał się z obecnymi na zebraniu uczestnikami.