Roczne zabranie sprawozdawcze za 2019 rok

W dniu 02-02-2020 o godz 15;00 w siedzibie koła odbyło się roczne zebranie sprawozdawcze za 2019 rok. Zgodnie z regulaminem, do rozpoczęcia zebrania potrzebne było kforum 50% liczby czynnych członków koła, czyli 237 osób. Poniweważ na zebraniu obecnych było 34 członków koła, Prezes koła kol. Jarosław MIGACZ o godz 15:15 dokonał otwarcja zebrania.

Zebranie poprowadził sekretarz koła kol. Zbigniew TOKARCZUK, odczytując regulamin zebrania, porządku dnia zebrania i powołania komisji mandatowej oraz uchweał i wniosków.Po przeprowadzeniu głosowania nad zatwierdzeniem regulaminu i porządku dnia, oraz powołaniu w/w komisji, odczytano i zatwierdzono głosowaniem protokół z zebrania z działalności koła za 2019 rok. Nastepnie do zatwierdzenia głosowaniem odczytano protokól z działaności finansowej koła.Protokół został przyjęty poprzez głosowanie uczestników zebrania. W dalszej cześci zebranie poprowadzone zostało zgodnie z Regulaminem Zebrania.Omówiono i przegłosowano plan zamierzeń koła na rok 2020, oraz terminarz zawodów wędkarskich.

Po przeprowadzeniu części formalnej zebrania, wręczone zostały odznaczenia i puchary członkom koła i nawyżej punktowanym zawodnikom bioracych udział w zawodach wędkarskich. Odznaczeni zostali również zwodnicy w kategorii "Juniorzy".

Po uroczystości wręczenia nagród, nastąpiła wolna dyskusja i wnioski uczestników zebrania. W wyniku dyskusji ustalono,że w tym roku Koło odstępuje od organizacji wycieczki na rzecz inne formy inegracji członków koła.

Członkowie i Zarząd Koła przedyskutowali kwestię organizacji obchodów Dnia Dziecka. Jako,że stało się to już tradycją naszego koła, to  roku na rok przybywa dzieci na w/w imprezie. Co z jednej strony serce raduje to z drugie przysparza sporo kłopotów w bezpiecznym i sprawnym przeprowadzeniu zabawy. Gównym problemem jest brak dogodnego miejsca na przeprowadzenie imprezy.Skoro w pierwszych latach udział brał od 10 do 20 dzieci tak w roku ubiegłum  liczba dzieciaków się potroiła! Biorąc pod uwagę,że wraz z dziećmi przyjeżdzają rodzice bąć opiekunowie, to w roku ubiegłym liczba ta osiągnęła pułap okoła 100 osób!!!!!

Jak nie trudno się domyśleć, organizacja tak sporej imprezy, stanowi spore wyzwanie logistyczne dla zarządu koła i osób biorących udział w przygotowaniu zabawy. Zarzą koła zaprasza kolegów wędkarzy, do pomocy w roganizacji tego przedsięwzięcia oraz sponsoringu. Ipreza organizowana jest ze środków własnych koła, jak i pieniędzy Wójta Gminy Miękinia.

Po dyskusji i wnioskach zebranych, Prezes koła podziękował uczestnikom i zakończył zebranie.

ZARZĄD KOŁA "OKOŃ" DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZEBRANYM ZA UDZIAŁ W ZEBRZNIU, DYSKUSJI I WNIOSKACH.